Hakkımızda

Karnaval Medya Grubu, Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Virgin Radio Türkiye gibi Türkiye’nin en çok dinlenen radyo istasyonlarının yanı sıra Borusan Klasik, Efkar, Joy Akustik, RetroTurk ve Radio Mydonose gibi farklı müzik zevklerine hitap eden onlarca dijital radyo istasyonunu, sayısız playlist’leri ve podcast’leri bünyesinde bulundurmaktadır. 

Türkiye’nin en büyük radyo platformu olan ve Triton Digital Webcast Metrics’e göre dünyanın en çok dinlenen dijital radyo platformları arasında yer alan Karnaval, kesintisiz canlı radyo deneyimini farklı müzik türlerinde sayısız playlist ve Türkiye’nin en çok dinlenen podcast yayınlarıyla tek bir platformda sunmasıyla aylık 20 milyon tekil dinleyiciye ulaşarak eğlence ve müzikte öncü olmaya devam ediyor. 

Gerek karasal gerekse de dijital yayınında birçok farklı reklam modeliyle reklamveren markaların ihtiyaçlarına yönelik özel projeler geliştiren Karnaval Medya Grubu, küçük ve orta ölçekli işletmelerle yeni girişimlere ise ‘Karnaval İş Ortağım’ ile destek veriyor.

Karnaval Media Grubu olarak, Türkiye’nin uzun yıllar boyunca en çok dinlenen radyolarındaki deneyimimizi dijitaldeki uzmanlığımızla harmanlayarak artık küçük ve orta ölçekli işletmeler ve yeni girişimler için de yepyeni dijital reklam olanakları sunuyoruz. 

Siz de işletmeniz için Karnaval’ın dijital reklam fırsatlarını keşfetmek ve sesinizi daha geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız, bütçenize uygun reklam modellerine kolaylıkla erişebilmek için hemen ‘Karnaval İş Ortağım’a  başvurabilirsiniz.